اخبار اخبار

۵ آبان ۱۴۰۰
به گزارش روايط عمومي فرودگاه سنندج امير عباس نظري‌زاده مدير فرودگاه هاي استان کردستان، با اشاره به پيگيري‌هاي انجام شده براي افزايش پروازهاي فرودگاه سنندج اظهار داشت: بر اساس اطلاعات واحد آمار شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سال گذشته در مجموع هفت هزار و ۲۴۹ نفر مسافر ورودي و ۶ هزار و ۷۶۱ نفر مسافر خروجي از طريق فرودگاه سنندج تردد کردند.

نظري زاده خاطرنشان کرد:در شش ماهه نخست سال جاري تعداد 288 پرواز مسافربري در اين فرودگاه انجام گرفته که سهم 019/0 از مجموع پرواز هاي مسافربري داخلي در کشور است و از اين طريق تعداد 16204 نفر مسافر وحدود 110 تن بار جابه جا شده است. اين در حاليست که در مدت مشابه سال گذشته تعداد 100 نشست و برخاست در فرودگاه سنندج صورت گرفته بود که از اين طريق حدود 5200 نفر مسافر و 36 تن بار جابه جا شده بود .

وي افزود در شهريور ماه امسال تعداد 54 پرواز در مسير سنندج – مهراباد صورت گرفت و بيش از سه هزار نفر مسافر اعزام و پذيرش و حدود 23 تن بار نيز ارسال و پذيرش شده است،که با در نظر گرفت شرايط شرايط حاکم بر ترددها در حوزه حمل و نقل عمومي و همچنين دستورالعمل هاي صادره از طرف ستاد ملي مبارزه با بيماري کرونا در ايام شيوع گسترده بيماري کرونا نسبت به شهريور ماه سال گذشته که از طريق 22 پرواز صورت گرفته 1472 مسافر و و ده تن بار جابه جا شده بود رشد صد درصدي را نشان مي دهد.
۲۱ تير ۱۴۰۰
استاندار کردستان از افتتاح فرودگاه سقز در ايام عيد قربان خبر داد و گفت: اين فرودگاه در آينده‌اي نزديک به يک فرودگاه در منطقه تبديل خواهد شد.
۵ خرداد ۱۴۰۰
مدير فرودگاه هاي استان کردستان از حذف موانع پروازي واقع در راستاي باند ۱۹ فرودگاه شهداي سنندج خبر داد.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
بازديد استاندار کردستان و مسئولين ارشد استان کردستان از روند احداث پروژه فرودگاه سقز
۱۴ فروردين ۱۴۰۰
با اخذ سند تک برگ فرودگاه سنندج، ضمن تثبيت مالکيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، مستندسازي اراضي فرودگاه سنندج به مساحت ۱۳۸ هکتار در ۴ پلاک فرعي به پايان رسيد. به گزارش روابط عمومي فرودگاه سنندج؛ مدير فرودگاه هاي استان کردستان در خصوص اخذ سند مالکيت فرودگاه سقز نيز اشاره کرد که مستندسازي ۱۲۰ هکتار از مجموع ۱۷۸ هکتار اراضي فرودگاه سقز پايان يافته است و صدور اسناد ۵۸ هکتار اراضي باقيمانده در مرحله پاياني است که اميدوار است تا پايان شهريور ماه امسال سند تجميعي تک برگ نهايي فرودگاه سقز از سوي مرجع قانوني صادر شود.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹
در ايام الله دهه فجر آيين افتتاح نمازخانه و جشن تکليف فرزندان کارکنان و تقدير از فعالان نماز و برگزيدگان مسابقات فرهنگي باحضور مسئولين استاني و مشاور مديرعامل و رئيس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها در فرودگاه شهداي سنندج برگزار شد.
۱۷ تير ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومي فرودگاه سنندج؛ بر اساس پيشنهاد مدير فرودگاه هاي استان کردستان و ابلاغ مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رسول آييني به عنوان رئيس اداره عمليات هوانوردي اين فرودگاه منصوب شد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۹
اميرعباس نظري زاده مدير فرودگاه هاي استان کردستان در گفتگو با روابط عمومي فرودگاه از شروع مجدد پرواز هاي فرودگاه سنندج با همکاري شرکت شرکت هواپيمايي کيش اير خبر داد و گفت؛از چهاردهم تير ماه تعداد شش پرواز به صورت رفت و برگشت در روز هاي زوج هفته با هواپيماي MD در مسير تهران – سنندج و بالعکس انجام خواهد گرفت.
۲۳ فروردين ۱۳۹۹
با کمال تاسف و تاثر مطلع شديم همکاران عزيزمان آقايان محسن و ميثم سيف زاده در غم فقدان پدر ارجمندشان به سوگ نشسته اند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸
توسعه زير بنايي و نوسازي و بهسازي ساختمان ها و ابنيه فرودگاه هاي استان کردستان از مهمترين اقدامات توسعه محور شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در صنعت حمل و نقل هوايي استان کردستان در فرودگاه هاي سنندج و سقز بوده است،در سالهاي اخير علي الخصوص سال گذشته شاهد روند کاري با سير صعودي چشمگير و پيشرفت هاي قابل ملاحظه در اجراي اين دست پروژه ها بوده ايم.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸
فراخوان مناقصه عمومي انجام امور فضاي سبز ،تاسيسات و خدمات نظافت
فرودگاه سنندج
۵ اسفند ۱۳۹۸
فراخوان مناقصه عمومي انجام امور فضاي سبز ،تاسيسات و خدمات نظافت فرودگاه سنندج
۱۴ دی ۱۳۹۸
بسم رب الشهدا و الصديقين
◾الذين قتلوا في سبيل الله فلن يضلَّ اعمالهم سيهديهم و يصلح بالهم و يدخلهم الجنة عرفها لهم
۲۵ آذر ۱۳۹۸
به گزارش روابط عمومي فرودگاه سنندج تمرين محدود طرح اضطراري فرودگاه سنندج با حضور کليه واحد هاي مختلف فرودگاهي اعم ازشرکت هندلينگ کياپرواز،يگان حفاظت هوايي ، پليس ،اورژانس و با مشارکت نهاد ها و ارگان هاي امدادي و نيروهاي نظامي و انتظامي سطح شهر سنندج روز يکشنيه بيست و چهارم آذرماه با موفقيت برگزار شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۸
به گزارش روابط عمومي فرودگاه سنندج پيش از آغاز بارش برف در روزهاي ابتدايي زمستان مانور برفروبي در اين فرودگاه انجام گرفت.
۲۲ آبان ۱۳۹۸
به گزارش روابط عمومي فرودگاه سنندج ؛پيش مميزي فرودگاه با هدف آمادگي جهت اخذ گواهينامه فرودگاهي با حضور تيم مميزي متشکل از نمايندگان دفتر نظارت بر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غير عامل ، اداره کل تجهيزات و سامانه فرودگاهي، اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها و اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در طول دو روز با بازديد از سطوح پروازي ، تجهيزات کمک ناوبري بصري و واحد آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما انجام گرديد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸
مدير فرودگاه سنندج در پيامي روزجهاني الکترونيک هواپيمايي را به همکاران اين عرصه تبريک گفتند.
۱۲ آبان ۱۳۹۸
اميرعباس نظري زاده در گفت و گو با روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اعلام اين خبر عنوان کرد: اين پرواز از چهارم آذر روزهاي دوشنبه و پنج شنبه با هواپيماي فوکر 100 با ظرفيت صد مسافر انجام مي شود.
۱۲ آبان ۱۳۹۸
مراسم جشن تکليف فرزندان کارکنان فرودگاه سنندج با حضور استاد محمد عباسي رئيس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سالن ترانزيت فرودگاه برگزار شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۸
به گزارش روابط عمومي فرودگاه سنندج امير عباس نظري زاده مدير فرودگاه هاي استان کردستان در پيامي روز جهاني کنترل ترافيک هوايي را تبريک گفتند در متن اين پيام آمده است: