خبر خبر

بازديدرئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از فرودگاه سنندج بازدید کردند.

محسن سیف زاده مدیر فرودگاههای استان کردستان گفت:سید احسن علوی نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران به همراه مدیر کل دفتر فنی استانداری از سطوح پروازی،ترمینال،اپرون و پروژه آشیانه هلی کوپتر در این فرودگاه بازدید کردند و در جریان  کارهای انجام شده قرار گرفتند. سیف زاده افزود: با توجه به کوهستانی و صعب العبور بودن برخی مسیرهای استان نیازبه استقرار یک فروند بالگرد حیاتی محسوب می شد که در مواقع بحران از استانهای همجوار درخواست بالگرد انجام می شدکه با توجه به بعد مسافت و انجام هماهنگی های لازم فرصت زیادی تلف می گردید اما این امر با تلاشهای استاندار،نماینده مجلس و جمعیت هلال احمراستان محقق شد. در ادامه مدیر فرودگاههای استان کردستان نیز روند پیشرفت پروژه‌ها و طرح‌های در حال اجرا و برنامه‌های آتی فرودگاه را تشریح كردند.

 نماینده مردم کامیاران، سنندج ودیواندره در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با پروژه‌ احداث آشیانه‌ بالگرد امدادی در سنندج گفت: تحویل یک فروند بالگرد امدادی به جمعیت هلال احمر کردستان در اولویت  جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است امااز آنجا که هنوز مراحل تکمیل و اتصال انشعابات این آشیانه‌ تاکنون اجرایی نشده‌ است  می طلبد مسئولان دستگاه های خدمات رسان در این راستا همکاری و سرعت عمل بیشتری داشته باشندکه بتوانیم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسانیم.

سید احسن علوی در پایان بازدید از تلاشهای مدیریت و كاركنان فرودگاه برای ارائه خدمات مناسب و مطلوب به مسافران قدردانی و تشكر كرد.

شایان ذکر است کلیه هزینه های احداث آشیانه و خریداری بالگرد توسط استانداری و جمعیت هلال احمر استان تامین شده است.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد