خبر خبر

جلسه ساماندهی و ارتقاء خدمات نوروزی

 

نشست مدیریت فرودگاه سنندج با معاونین و مسولین سایر ادارات و سازمانهای ذیربط با فرودگاه,به منظور ارتقا سطح خدمات رفاهی و استقبال از مسافرین نوروزی در سالن جلسات فرودگاه سنندج برگزار شد.

به ‌گزارش روابط‌عمومی فرودگاه‌ سنندج؛این جلسه که با حظورنمایندگان سازمان گردشگری و میراث فرهنگی,سازمان تاکسیرانی ونماینده شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه برگزار شد تمامی قسمت های مختلف برنامه ریزی های دقیق و منسجم خود را برای هماهنگی هر چه بیشر در این خصوص اعلام داشتند. محسن سیف زاده؛مدیر فرودگاه ها سنندج در ادامه اشاره کردند که این جلسه به منظور پیشبرد و تحقق دستورالعمل اجرایی شرکت فرودگاه های کشور و به منظور افزایش سطح کیفیت خدمات فرودگاهی در این ایام ویژه از سال به مسافرین محترم نوروزی میباشد. سیف زاده در این نشست  از برقراری سه پرواز خارجی به صورت موردی در ایام عید وبه مقصد آدنای ترکیه خبر داد. و بر لزوم رعایت و حفظ تکریم گردشگران خارجی و همچنین هماهنگی های ستادی جهت رفع سریع مشکلات احتمالی در این باره تاکید کردند.

سیف زاده در پایان اظهار داشتند ، با توجه به توان و ظرفیت بالقوه فرودگاه سنندج امید است که مقدمات یک سفر ایمن و سلامت که در خور و شایسته همگان است را برای هموطنان عزیزمان وسایر گردشگران خارجی فراهم آوریم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد