خبر خبر

"روز پاسدار، یادگار سال های آتش و ایمان گرامی باد"

دیدار مدیر فرودگاه سنندج با فرمانده یگان حفاظت هوایی به مناسبت ولادت امام حسین و روز پاسدار

 

به مناسبت فرارسيدن ميلاد با سعادت حضرت امام حسين (ع)و روز پاسدار مدیر فرودگاه سنندج با فرمانده سپاه فرودگاه و سایر پرسنل یگان حفاظت هوایی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج ؛محسن سیف زاده به همراه تعدادی از پرسنل فرودگاه ، به مناسبت سوم شعبان میلاد با سعادت سرور آزادگان جهان امام حسین علیه السلام و روز پاسدار ،با حضور در دفتر فرماندهی یگان حفاظت هوایی فرودگاه سنندج ،این مناسبت فرخنده را به سرهنگ رمضان زاده و   وهمه ی پاسداران خادم و خالص این یگان  تبریک و تهنیت گفتند .

سیف زاده در ادامه این دیدار توضیح دادند که؛پاسداران با پیروی از آموزه های  مکتب امام حسین(ع) و پیمودن راه شهیدان همواره در تمامی صحنه های تاریخ ایران اسلامی نقشی حساس و پیشرو داشته اند، ایشان همواره در دوران دفاع مقدس با ایثارگری ها و از جان گذشتگی های خود و در همه حال الگوی آزادگی و مقاومت بوده اند.

ایشان درادامه ضمن ادای احترام به مقام شامخ حضرت ابولفضل (ع) وروز جانباز ضمن تبریک این روز بزرگ به پرسنل جانباز در مجموعه فرودگاه  یادی از  شهدای مدافع حرم نمودند که با حضور به موقع و دلاورانه در حفظ کیان و تمامیت ارضی کشور از هیچ چیزی دریغ نکردند که امروز مابتوانیم از دستاورد های بی بدیل آنان که امنیت و آرامش است بهره ببریم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد