خبر خبر

اولین پرواز هواپییمایی جمهوری اسلامی به فرودگاه سنندج
هواپییمایی جمهوری اسلامی ایران اولین پرواز خود را در فرودگاه سنندج انجام داد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج ،صبح روز یکشنه بیست نهم مرداد ماه اولین هواپیمای فوکر100متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایر در فرودگاه سنندج به زمین نشست و به طور رسمی برنامه های پروازی خود را در این فرودگاه آغاز کرد.

محسن سیف زاد مدیر فرودگاه سنندج  بیان داشت: با پیگیری‌های انجام شده و هماهنگی انجام شده با مسئولین هما تعداد دو پرواز به صورت رفت و برگشت  در مسیر تهران – سنندج  و بلعکس انجام خواهد گرفت.

وی افزود: این پرواز در روزهای یکشنبه و چهار شنبه  هر هفته و توسط شرکت هواپیمایی ایران ‌ایر در این مسیر انجام خواهد شد .

ایشان افزودند باتوجه به درخواست و استقبال مردم از روند افزایش تعداد پرواز ها به مقصد مهرآباد این خواست همگانی در دستور کار مجموعه فرودگاه سنندج   قرار گرفت و با همکاری و پیگیری های انجام شده با مسئولین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توانستیم به این مهم دست یابیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان کردستان با اشاره به اهمیت افزایش اینگونه پروازها خاطرنشان کرد: با عنایت به افتتاح و ورود هواپیماهای ATRتوسط وزیر محترم راه و شهرسازی در آینده ای نزدیک شاهد برقراری پرواز با این نوع هواپیماها نیز خواهیم بود.

 شایان ذکر است که تعداد 24 پرواز توسط شرکت های هواپیمایی کیش ایر،قشم ایر،آسمان و ایران ایر به صورت هفتگی در این فرودگاه انجام میگیرد .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد