خبر خبر

پیام تبریک مدیر فرودگاه سنندج به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج ،محسن سیف زاده مدیر فرودگاه های استان کردستان در پیامی،هفته دولت و روز کارمند را به مجموعه کارکنان فرودگاه سنندج تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج ،محسن سیف زاده  مدیر فرودگاه های استان کردستان در پیامی،هفته دولت و روز کارمند را به مجموعه کارکنان فرودگاه سنندج تبریک گفت.

در متن پیام اینگونه آمده است؛

هفته اول شهریور ماه یاد آور نام شهیدان والا مقام ،رجایی و باهنر ،دلیر مردان عرصه مجاهدت و ازجان گذشتگی است.هفته ای که با نام این بزرگ مردان مزین و به نام هفته دولت نام گذاری شده است نمادی از وحدت مردم و دولت در ایران اسلامی است که ثمره این همدلی و همنوایی ،اقتدار ایران عزیز،سرافرازی و پیشرفت  برای این مرز و بوم خواهد بود.

این هفته مجالی است که ضمن بزرگداشت یاد و خاطره اسوه های های اخلاص و خدمتگذاری ؛شهیدان باهنر و رجایی از اخلاق ،مسئولیت پذیری ،تلاش خالصانه و صادقانه ،روحیه و انگیزه مضاعف و حس وظیفه شناسی شما که  منجر به تعالی مجموعه فرودگاه سنندج خواهد شد از زحمات شما در مسیر پیشبرد اهداف شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و در نهایت در راه تحقق آرمان های مقدس و والای ایران اسلامی تقدیر و تشکر نمایم.

اینجانب به پاس تجلیل از و تقدیر از زحمات شما ضمن تبریک هفته دولت وروز کارمند آرزوی صحت وسلامت برای شما دارم امید است با همکاری و همدلی شما همکار گرامی در جهت بهبود کلیه فعالیت ها و جلب رضایت خداوند منان استوار و پایدار بمانید.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد