خبر خبر

کسب رتبه برتر فرودگاه سنندج
فرودگاه سنندج موفق به کسب رتبه برتر ادارات اجرایی استان کردستان در زمینه خدمت رسانی به جامعه معلولین شد

 

به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج طبق اعلام رسمی سازمان مدیریت استان کردستان در سال 95 فرودگاه سنندج در زمینه ارزیابی عملکرد سالانه توانست مقام نخست را در بین تمامی دستگاه های اجرایی در زمینه خدمات رسانی به معلولین را کسب کند.

سیف زاده مدیر فرودگاه سنندج  با بیان اینکه برنامه ارزیابی عملکرد در راستای اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری به منظور سنجش موفقیت دستگاه‌ها در زمینه تحقق اهداف و وظایف تعیین شده در زمینه برنامه جامع اصلاح نظام اداری و یانت از حقوق شهروندی و مردم سالاری همه ساله با همکاری دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، اجرایی شده و مبنای سنجش فعالیت دستگاه‌ها قرار می گیرد.

سیف زاده افزود: ارزیابی عملکرد فرایندی است که با انجام آن یک سازمان می تواند از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شده و همچنین تهدیدات و فرصت‌های محیطی را شناخته و با تدوین استراتژی لازم باعث پیشرفت و اعتلای خود شود.

ایشان همچنین اظهار داشتند: شاخصی که فرودگاه سنندج موفق به کسب رتبه برتر در استان شده است همواره برای فرودگاه سنندج یکی از مسائل و دغدغه های  مهم و ضروری تلقی شده است و تمامی برنامه های اجرایی در فرودگاه نیز به گونه ای برنامه ریزی و تصمیم گیری می شود که همواره این قسمت از جامعه یعنی قشر معلول جامعه نیز بتواند به سهولت از تمامی امکانات موجود در فرودگاه و بدون هیچ تفاوتی از این خدمات بهره مند گردد .شاخص های ارزیابی شده و موجود در فرودگاه شامل مسیر های اختصاصی برای عبور ویلچر ،امکان حمل و جابه جایی بار توسط چرخ های مخصوص ،تدابیر اجرایی برای استفاده از سرویس های بهداشتی ،امکان استفاده از آسانسور وسایر  موارد جزیی تر  میباشد .

ایشان همچنین از اجرای نوارهای حرکتی که مختص کم بیانایان و نابینایان میباشند در آینده خبر دادند که به زودی و در مسیرها ی پرتردد و مورد نیاز ارباب رجوع  نصب و اجرایی خواهد شد.

سیف زاده در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای همه مردم علی الخصوص قشر کم نوان و معلول جامعه گفتند استفاده حداکثری از ظرفیت های خدمت رسانی فرودگاه را همواره برای این قشر از جامعه به کار خواهیم گرفت.لازم بذکر است نمره ارزیابی فرودگاه 19.5 از 20 بوده که عملکردی قابل توجه داشته است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد