خبر خبر

جلسه کارگروه عملیاتی زمستانی
اولین جلسه هماهنگی کارگروه عملیات زمستانی جهت مقابله با شرایط اضطراری در فصل بارش نزولات آسمانی در محل سالن جلسات فرودگاه سنندج برگزار گردید

اولین جلسه هماهنگی کارگروه  عملیات زمستانی جهت مقابله با شرایط اضطراری در فصل بارش نزولات آسمانی در محل سالن جلسات فرودگاه سنندج برگزار گردید  و اقدامات و تمهیدات لازم جهت فراهم نمودن شرایط مساعد در شرایط یخبندان و نامساعد جوی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور مدیر و معاون فرودگاه و سایر مسئولین ذیربط برگزار شد پس از بررسی تمامی جوانب و شرایط جغرافیایی و اقلیمی منطقه همچون سالهای گذشته به منظور خروج از شرایط بحرانی و شرایط نامساعد جوی در فصل زمستان تصمیمات لازم اتخاذ و براساس آن شرح وظایف تمامی قسمت های مرتبط مشخص و تشریح گردید.

در این جلسه سیف زاده از تحویل یک عدد تیغه برف روبی در روزهای آتی توسط شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران  خبر دادند که این امر مهم به نوبه خود باعث تسریع در پیشبرد عملیات پاکسازی باند و سطوح پروازی خواهد شد و در کمترین زمان ممکن باند برای پرواز آماده خواهد شد .

شایان ذکر است تصمیمات جزیی تر و جزیی تر نیز در این خصوص گرفته شده است که شامل تجهز و سرویس ماشین آلات واحد ایمنی ، اوره پاشی و نمک پاشی سطوح ایر ساید و لند ساید،برفروبی و پاکسازی جاده های حفاظتی و دسترسی و همچنین یخ زدایی  مسیر تردد تاکسی ها و مسافرین میباشد .

سیف زاده در پایان جلسه تاکیید کردند بر خود و بر تمامی پرسنل فرودگاه لازم میدانیم که با تمامی امکانات و تجهیزات و همچنین با توان حداکثری مجموعه فرودگاه سنندج بهترین و مساعد ترین شرایط را از لحظه ورود تا لحظه خروج مسافر از فرودگاه را برای تک تک مسافران فراهم آوریم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد