خبر خبر

مراسم بزرگداشت هفته وحدت و جشن میلاد پیامبر
به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج این مراسم با حضور حداکثری کارکنان فرودگاه ،یگان حفاظت هوایی و پلیس فرودگاه برگزار شد

محسن سیف زاده مدیر فرودگاه سنندج در ابتدای مراسم ضمن خوش آمد گویی هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبرمکرم اسلام و همچنین ولادت امام جعفر صادق را تبریک گفتند . سیف زاده در آغاز به بیان ویژگی های بارز اخلاقی اشاره کردند و توضیح دادند که گفتار و رفتار و منش الهی و داشتن سعه صدر و مهربانی با تمامی اقشار مردم از ویژگی های بارز پیامبر اکرم است. وی اضافه کرد رسالت خطیر پیامبر عظیم الشان اسلام، هدایت و تعالی انسانها و رساندن آنان به قله های رفیع انسانیت و اخلاق است و باید فضائل و کرامات این پیامبر بزرگوار در جامعه کنونی نهادینه شود تا خلاهای اخلاقی عصر حاضر مرتفع گردد.

سیف زاده در ادامه سخنان خود گذری بر ابعاد اجتماعی _سیاسی پیامبر شخصیت پیامبر هم کردند و بیان کردند که تنها راهی که باعث نقشه بر آب کردن توطئه دشمنان می شود پیروی و عمل به شیوه زندگانی آخرین فرستاده خداوند حضرت محمد مصطفی به عنوان بهترین الگوی صلح و دوستی برای تمامی ادوار بشریت است.

ایشان با اشاره به شرایط بحرانی منطقه که هر روزه در آتش نفاق و کینه توزی و جهل میسوزد توضیح دادند که تنها با حفظ وحدت و انسجام اسلامی و توجه به توصیه های مقام معظم رهبری در حفظ و انسجام و یکپارچگی اسلامی است که تا کنون با قدرت ایمان و یکدلی  توانسته ایم از شر دشمنان و بدخواهان فسم خورده این نظام دور بمانیم.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین باباشاهی نماینده محترم ولی فقیه در سپاه استان کردستان به عنوان مهمان و سخنران ویژه این مراسم با مروری کوتاه بر زندگانی سراسر درس و عبرت پیامبر عظیم الشان اسلام به ضرورت حفظ وحدت و یکپارچگی اشاره کردند و توضیح دادند که چگونه در زمان رژیم منحوط طاغوت توانستیم با حفظ وحدت و یکپارچگی برادران سنی و شیعه در کنار هم توانستیم ریشه ظلم و ستم را در این مملکت بخشکانیم

در ادامه این مراسم گروه دف نوازی نوای رحمت به اجرای مولودی خوانی پرداختند و در خاتمه مراسم نیز از طرف مدیریت فرودگاه سنندج به تمامی پرسنلی که اسامی آنان مزین به نام "محمد" بود هدایایی تقدیم شد.

این مراسم با پذیرایی از مدعیون و بدرقه مهمانان خاتمه پذیرفت.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد