خبر خبر

نشست خبري مدير فرودگاه هاي استان کردستان با اصحاب رسانه
به گزارش روابط عمومي فرودگاه سنندج به منظور شفاف سازي و تنوير افکار عمومي و اطلاع رساني همگاني نشت خبري با اصحاب رسانه هاي استان کردستان در سالن کنفرانس فرودگاه برگزار شد

در این نشست خبری که با حضور مدیر کل فرودگاه های استان کردستان و مدیران دفاتر خدمات هواپیمایی فعال شهر سنندج برگزار شد گزارشی از شرح وظایف و مسئولیت های فرودگاه در قبال مسافرین و همچنین گزارشی از عملکرد فرودگاه سنندج ارایه شد.

سیف زاده در ابتدای جلسه ضمن معرفی فرودگاه سنندج و تجهیزات فنی موجود گفت: فرودگاه سنندج یک فرودگاه استخوان‌دار و دارای تجهیزات به‌روز و از لحاظ امکانات، تجهیزات و سیستم‌های ناوبری از بهترین ‌ترین و به روز ترین فرودگاه‌های کشور است.

ایشان در ادامه توضیح دادند که با وجود اينکه فرودگاه سنندج يکي از مجهزترين ها در کشور است اما بدليل شرايط جغرافيايي منطقه امکان نشست و برخاست هواپيماهاي پهن پيکر در اين فرودگاه فراهم نيست.

ایشان توضیح دادند که با وجود مشکلات عمده در خصوص شرایط توپوگرافی خاص منطقه تمامی تلاش را برای برقراری و افزایش پرواز ها انجام داده ایم.

مدیرکل فرودگاه استان کردستان گفت: در برنامه زمستانی پروازهای فرودگاه سنندج 6 پرواز به صورت رفت و برگشت اضافه شد و در حال انجام است.
وی یادآور شد: هم اکنون سه شرکت هواپیمایی آسمان، ایران ایر و قشم ایر در برنامه زمستانی این فرودگاه فعالیت می کنند و با افزایش این سه پرواز، 12 پرواز (24 پرواز رفت و برگشت) در این فرودگاه به مقصد تهران انجام می شود

سیف زاده افزود:دو پرواز در روز سه شنبه و یک پرواز نیز در روز پنجشنبه در مسیر تهران-سنندج-تهران از این فرودگاه انجام خواهد شد.

سیف زاده در پایان از مشخص شدن روال ادامه کار ساخت فرودگاه سقز خبر دادو گفت: روند احداث این فرودگاه از مدتی قبل بدلیل مشکلاتی تعطیل شده بود که اخیرا با برگزاری مناقصه جدید، بزودی پیمانکار آن مشخص می شود و مراحل تجهیز کارگاه و احداث آن در ابتدای سال آینده شروع خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد