خبر خبر

بزرگداشت ميلاد حضرت فاطمه الزهرا و مقام و مادر در فرودگاه
آئين بزرگداشت مقام زن و روز مادر به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حظور مدير فرودگاه سنندج و فرماندهان يگان حفاظت هوايي و پليس در سالن کنفرانس فرودگاه برگزار شد.

سیف زاده در آغاز مراسم ضمن تبریک میلاد فرخنده ولادت حضرت فاطمه الزهرا و روز زن گفت: نقش مهم زنان در جامعه اسلامی ایران ایجاب می کند که امروزه بیش از پیش  از سیره زندگی دخت پیامبر به مثابه اسوه حسنه  الگو برداری کنند.

ایشان بیان کرد: قشر زنان در عصر حاضر در ایران اسلامی پا به پای مردان در تمام محافل و مشاغل و در عرصه های مختلف  تلاش می کنند و هیچ منع و محدودیتی در این رابطه وجود ندارد .این قشر از جامعه زنان شاغل که طبیعتا جز اقشار فرهیخته جامعه نیز به شمار می آیند  علاوه بر انجام امورات زندگی خانوادگی و مسئولیت های ناشی از آن در عرصه کار و فعالیت اجتماعی تلاشی مظاعف  به جهت ارتقا سطح کیفی خانواده خود و همچنین جامعه انجام می دهند .

 ایشان در ادامه گفتند: حظور زنان در عرصه فرودگاه سنندج پتانسیل بسیار مناسبی را برای فرودگاه فراهم اورده است که هم اکنون در کمال آرامش و با اطمینان کامل بسیاری از امورات حساس را به همکاران خانم واگذار کرده ایم و خوشبختانه ازین حسن همکاری و اعتماد نتایج و بازخورد های خوبی نیز گرفته ایم.
در پایان این مراسم از طرف مدیریت فرودگاه از بانوان شاغل در فرودگاه سنندج با اعطای لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد