خبر خبر

افزايش آمار تعداد مسافر و پروازها در سال 96
مدير فرودگاه هاي استان کردستان ازمحقق شدن اهداف و برنامه هاي فرودگاه در خصوص جذب و افزايش برنامه هاي فرودگاه سنندج خبر داد.

به‌ گزارش روابط‌ عمومی فرودگاه سنندج ؛.فرودگاه سنندج در سال95 توانست با انجام مجموع 868 پرواز تعداد 67273مسافررا پذیرش و جابه جا کند.این ارقام در مقایسه با سال گذشته نشان از عملکرد مطلوب فرودگاه در خصوص جذب پروازهای برنامه ای می باشد.

سیف زاده ،مدیر فرودگاه سنندج در این باره گفت فرودگاه سنندج درسال گذشته با انجام مجموعا 914 پروازرفت و برگشت توانست 71 هزار و 763 مسافررا پذیرش و اعزام کند.

سیف زاده افزود: مقایسه تعداد پرواز های برنامه ای در سال 95در مقایسه با سال گذشته حاکی از رشد  7درصدي تعداد مسافرین فرودگاه و همچنين افزايش 6درصدي پروازهاي برنامهاي اين فرودگاه در سال 96 می باشد.

وی در پایان توضیح داد :فرودگاه سنندج دارای زیرساختی قوی و تجهیزات به روزی می باشد و پتانسیل بالقوه ای برای پذیرش پروازهای جدید را دارد.درخصوص افزایش پرواز ها نیز مذاکراتی با شرکت های هواپیمایی انجام گرفته و فرودگاه سنندج همواره آمادگی و توان خود را برای توسعه حمل و نقل هوایی استان اعلام نموده است .

در حال حاضر در فرودگاه سنندج تعداد 20پرواز رفت و برگشت به مقصد مهرآباد انجام می گیرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد