خبر خبر

سرپرست دفتر حراست فرودگاه سنندج معرفي شد
طي حکمي از طرف رحمت الله فيروزي پور آقاي محمد امين حيدري به عنوان سرپرست جديد حراست فرودگاه سنندج منصوب شد.

 به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج مراسم تکریم و معارفه مسئولين حراست  فرودگاه سنندج روز شنبه دهم شهریور ماه سال جاری  با حضور مدير كل دفتر مرکزی حراست شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ،مدیر کل حراست استانداری کردستان و مدیر کل دفتر حراست استان کردستان و فرماندهان یگان های سپاه و پلیس فرودگاه  در سالن جلسات فرودگاه سنندج برگزار شد.

در این مراسم رحمت الله فیروزی پور ضمن قدر دانی از زحمات ارزنده آقای علیرضا شکاری آذر طی حکمی محمد امین حیدری را به عنوان سرپرست حراست فرودگاه سنندج منصوب نمودند.

ایشان در ابندای مراسم ضمن تشریح کارکرد های حساس بخش حراست در صنعت هوانوردی علی الخصوص در شرایط کنونی در مواجهه با تحریم ها و جنگ اقتصادی توضیح دادند که حراست رکن اصلی امنیت پایدار سازمان می باشد و عامل اساسی  و ستون اصلی در جهت هم افزایی پرسنل و صیانت از آنان و همچنین حفظ و نگهداری زیر ساخت های فرودگاهی برای امکان رساندن خدمات ارزنده  و شایسته به مردمان فهیم در هر جای ایران اسلامی است.

 

سیف زاده مدیر فرودگاه سنندج نیز در پایان مراسم با اعطای لوح یادبود از زحمات و تلاش های شبانه روزی  شکاری آذر قدر دانی نمود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد