خبر خبر

ماکت ايرباس A320NEW در واحد فني مهندسي فرودگاه سنندج طراحي و ساخته شد.
به گزارش روابط عمومي فرودگاه سنندج اين ماکت توسط مهندس طارق رحيميان از پرسنل واحد فني و مهندسي فرودگاه ظرف مدت چهار ماه ساخته شد.

تمامی قطعات استفاده شده در هواپیمای ساخته شده  از جنس ورق گالوانیزه می باشد در ساخت این ماکت 900 قطعه جداگانه از تمامی قسمت های مختلف هواپیما طراحی ،برش و نصب گردیده است که تمامی این مراحل از مرحله ایده تا اتمام در واحد فنی فرودگاه توسط مهندس طارق رحیمیان اجرایی شده است.

شایان ذکر است در طول مراحل ساخت و بارگزاری قطعات بر روی همدیگر از ساده ترین ابزار ممکن و با کمترین هزینه ممکن انجام گرفته است . ازمزایای این ماکت نسبت به نمونه های مشابه عدم استفاده از پلاستیک و قطعات پیش ساخته پلاستیکی می باشد.همچنین در صورت تقویت بدنه این نوع ماکت می توان با اضافه کرده موتور امکان پرواز و کنترل را نیز به این هواپیما افزود.

مهندس سیف زاده مدیر فرودگاه سنندج در این خصوص گفت:یکی از نقاط قوت فرودگاه سنندج داشتن نیروی انسانی کارآزموده و ماهر است که همیشه شاهد درخشش  نمونه های بارز آن بوده ایم ما نیز در مجموعه مدیریتی فرودگاه از این نوع توانایی ها و قابلیت های ارزنده حمایت خواهیم کرد تا در آینده ای نه چندان دور شاهد رشد و شکوفایی این جوانان باشیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد