خبر خبر

مراسم تکريم و معارفه مدير فرودگاه سنندج در فرودگاه سنندج برگزار شد
در اين مراسم سياووش امير مکري رئيس هيت مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از زحمات 15 ساله محسن سيف زاده در فرودگاه سنندج تقدير کرد و طي حکمي امير عباس نظري زاده را به عنوان مدير فرودگاه سنندج منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج مراسم تودیع و معارفه مدیر فرودگاه سنندج  با حضور مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و جمعی از مدیران ارشد استانی و با قرائت قرآن توسط قاری برجسته کشوری آقای محمد امین اسد زاده  و اجرای سرود ملی آغاز شد.

 

در ابتدای مراسم محسن سیف زاده مدیر اسبق فرودگاه سنندج ضمن عرض خیر مقدم به تمام مهمانان و مدعوین شرح مختصری از وضعیت فعلی فرودگاه و زیرساخت های موجود  ارائه داد و گفت:در تمام 15 سال خدمتم در فرودگاه سنندج و در تمامی سطوح مختلف اجرایی و مدیریتی با تمام بضاعتم کار کرده ام و تمام همکاران بنده در این مدت نیز صادقانه و با همدلی تمام در این راه به صورت شبانه روزی و بیست و چهارساعته یار و یاور من بوده اند.

سیف زاده در ادامه سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید گفت:آقای نظری زاده از دوستان قدیمی و همکاران بنده و با تحصیلات عالیه هستند و با توانمندی هایی که از ایشان سراغ دارم مطمئن هستم در راه اعتلا و پیشرفت فرودگاه سنندج موفق خواهند بود.

در ادامه مراسم مهندس ملکی معاون عمرانی استاندار کردستان نیز از زحمات و تلاش های سیف زاده به جهت تعامل و همکاری های سازنده ایشان در ارتباط با مدیریریت عالی استان داشتند و همچنین سرویس ها و خدمات ارزنده ای که فرودگاه سنندج در شرایط بحرانی من جمله سیل اخیر در کشور داشته اند قدردانی کرد.

ایشان توضیح دادند:فرودگاه سنندج در جریان سیل اخیر با تمام امکانات و با توجه به دشواری شرایط و موقیعیت خطیر فرودگاه سنندج علاوه بر کنترل سیل در فرودگاه و جلوگیری از آسیب به زیر ساخت های فرودگاهی توانستند به عنوان یکی از دستگاه های یاری رسان و همکار برای سایر دستگاه های اجرایی استان باشند .مجموعه همکاران فرودگاه همواره از نیروهای پای کار ،متعهد و پرتلاش بوده اند.

مهندس ملکی در پایان سخنان خود مجموعه ای از انتظارات و خواسته های  مردم و مسئولین ارشد استان در خصوص افزایش پرواز ها و توسعه مسیرهای پروازی را بیان کردند.

اشان توضیح دادند:صنعت حمل و نقل هوایی در تمام دنیا به عنوان یکی از پایه های اساسی پیشرفت و توسعه یاد میشود.در استان کردستان نیز با توجه به این که پروژه های مهم تاثیر گزاری در حوزه های حمل و نقل جاده ای و ریلی در حال اجراست این انتظار میرود که صنعت حمل و نقل هوایی نیز بتواند همگام با سایر بخش های دیگر بتواند توسعه یابد .

ایشان به برقراری پروازهای خارجی و به مقصد حریم کردستان اشاره کردند و توضیح دادند :با توجه به جمعیت بیش از یک میلیون ششصد هزار نفری استان و نزدیکی و مجاورت با سیار استان های همجوار در حریم کردستان عراق و تجانس و قرابت فرهنگی مردمان این مناطق و همچنین بحث توریسم درمانی و ظرفیت های گردشگری و جاذبه های استان میتوان از ظرفیت بالقوه فرودگاه سنندج و توانمندی های این فرودگاه در تحقق برنامه های ذکر شده استفاده بهتر و بهینه تری کرد.

امیر عباس نظری زاده مدیر جدید فرودگاه سنندج سخنران پایانی مراسم نیز ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مدیران ارشد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به ایشان از اجرای تمامی ماموریت های تفویض شده طی حکم مدیر عامل سخن گفت و توضیح دادند :استقرار و بهبود کیفیت ایمنی در فرودگاه توجه به محیط زیست و استفاده از ظرفیت و بهبود کارایی مجموعه فرودگاه سنندج در  دوقسمت سیستم های ناوبری و بهبود کیفیت امور اجرایی و اداری فرودگاه از اهم برنامه های بنده می باشد .ایشان ضمن تشکر از سیف زاده به عنوان مدیری اخلاق گرا و مدیریت شایسته ایشان اشاره کردند؛ انظباط موجود در تمامی قسمت های اداری و عملیاتی فرودگاه نشان از تعامل و همکاری سازنده مدیریت قبلی  با سایر همکاران است و این امر وظیفه من را ادامه راه ایشان سنگین تر و سخت تر می سازد.

ایشان در پایان سخنان خود از تمامی مدیران استانی و مسولین استانی خواست در راه پیشرفت و توسعه فرودگاه سنندج یاور و کمک حال فرودگاه سنندج باشند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد