خبر خبر

در هفته دولت ازبازنشستگان فرودگاه سنندج تجليل به عمل آمد
مصادف با هفته دولت و روز تکريم از بازتشستگان در پنجم شهريور ماه از بازنشستگان فرودگاه طي يک نشست صميمانه تجليل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه سنندج در این جلسه که با حضور جمع کثیری از پرسنل بازنشسته ومدیران واحد های اداری و عملیاتی و بازنشستگان فرودگاه سنندج  فرودگاه انجام گرفت ضمن ابراز خرسندی از ملاقات سایر دوستان و همکاران سال های دور  وهمچنین مدیریت فعلی فرودگاه سنندج برخی از مشکلات صنفی خود را به مدیر فرودگاه سنندج گزارش و درخواست پیگیری کردند.

 

در پایان این نشست چندساعته و دوستانه مدیرکل فرودگاه های استان کردستان برلزوم رفع مشکلات و پیگیری مطالبات برحق بازنشتگان تاکید کردند و توضیح دادند که وضعیت فعلی فرودگاه سنندج و پیشرفت های انجام شده از گذشته تا به حال مدیون تلاش های صادقانه و شبانه روزی جوانان دیروزی فرودگاه است که با کمترین و ابتدایی ترین امکانات همواره جهت تحقق اهداف سازمانی خود تلاش کرده اند و پیگیری مطالباتی همچون امورات رفاهی و بیمه های و درمانی و پرداخت تسهیلات حمایتی کمترین کاری است که در حق این بزرگواران باید انجام بگیرد.

در پایان این جلسه با اعطای لوحی از طرف مدیریت فرودگاه از پیشکسوتان و بازنشتگان صنعت هوانوردی در فرودگاه سنندج تجلیل به عمل آمد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد