خبر خبر

پيام سرپرست شرکت فرودگاهها به مناسبت سالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي دوم ارديبهشت ماه سالزور تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و همزماني آن با ليالي قدر و شهادت برترين پاسدار حريم اسلام حضرت علي(ع) را گراميداشت و براي تمامي پاسداران دلير و جان برکفان شجاع به ويژه دلير مردان سپاه حفاظت هواپيمايي آرزوي سرافرازي کرد.
 
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ حمیدرضا سیدی در این پیام با اشاره به فرمایش امام خمینی(ه) که "اگر سپاه نبود، کشور هم نبود" آورده است:" یقین دارم اگر بخواهیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جانفشانی پاسداران جان بر کف را تعریف کنیم، هرگز به کلامی بالاتر و والاتر آنچه معمار انقلاب درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان فرمودند، نخواهیم رسید.
سپاه که حافظ انقلاب و مملکت است، ریشه در باور و اعتقاد تک تک آزادیخواهان ایران و بسیاری از کشورها به ویژه مردمانی دارد که دغدغه اسلام و آزادگی دارند.
اینجانب فرا رسیدن دوم اردیبهشت ماه؛ سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همزمانی این روز با لیالی ارزشمند قدر و شهادت امام علی(ع)؛ برترین پاسدار حریم اسلام را  گرامی می دارم و برای تمامی پاسداران دلیر و جان برکفان شجاع، به ویژه فرماندهی و پرسنل سپاه حفاظت هواپیمایی از خداوند متعال سرافرازی را خواستارم."
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد